Noc zabaw i gier

Kolejna noc w szkole za nami! Tym razem nosiła tytuł "Noc zabaw i gier". Z piątku 31 V na sobotę 1 VI nocowaliśmy(2d) w naszej klasie razem z p. Asią i trzema mamami.

Wcześniej, podzieleni na 4 grupy, braliśmy udział w zabawie typu "podchody". Mieliśmy rozwiązać 21 różnego typu zadań, za które otrzymywaliśmy litery. Na koniec układaliśmy z nich hasła. Przy okazji poznaliśmy naszą szkołę, gdyż musieliśmy odnaleźć wyznaczone sale lekcyjne, gdzie czekali na nas sędziowie i zadania do wykonania. Zwycięska drużyna w składzie: Kinga, Nina, Karolina, Natalia i Wiktor ułożyła hasło idealnie pasujące do wygranych "Współpraca się opłaca. 2d". Pozostałym grupom niewiele zabrakło do zwycięstwa. Zabawa wszystkim przypadła do gustu i wywołała sporo pozytywnych emocji. Po zjedzeniu kolacji w postaci pizzy, rozłożyliśmy swoje ulubione gry planszowe i rozpoczęliśmy kolejną porcję zabawy. Szybka wieczorna toaleta i nadszedł czas na nocny seans filmowy. A potem jeszcze pogawędki przed snem i w końcu błoga cisza ......... Pierwsi obudzili się równo ze wschodem słońca, potem kolejni, kolejni..... a ostatni o godz. 7.00 wg założonego planu. Na śniadanie były pyszne gofry, następnie pakowanie, sprzątanie i powrót do domu.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji tej imprezy. To był świetny prezent z okazji Dnia Dziecka.