„O wesołym Sindbadzie żeglarzu…”

15 marca uczniowie klas Ic i IIa wybrali się na przedstawienie pt. „O wesołym Sindbadzie żeglarzu…” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Głównym bohaterem przedstawienia był jeden z najbardziej znanych i lubianych podróżników Dalekiego Wschodu – żeglarz Sindbad, który może być wzorem do naśladowania. Morały zawarte w jego licznych przygodach pokazują, że w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem. Przedstawienie wywołało u młodych widzów wiele pozytywnych emocji. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy głównego bohatera i razem z nim przeżywały jego liczne przygody. Cały spektakl był urozmaicony piosenkami. Dodatkowym atutem przedstawienia były efekty świetlne, które na wszystkich wywołały ogromne wrażenie i zachwyt.