Podsumowanie I Rajdu Szkolnego „Szlakami Beskidu Małego” Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie.

W dniu 6 października 2022r. klasy od IV do VIII pod opieką wychowawców wzięły udział w Rajdzie Szkolnym.

Zespoły miały do wyboru trasy o różnym stopniu trudności. Klasy VI d, VIII c i VIII d wędrowały trasami najdłuższymi.
W czasie wędrówki uczestnicy wycieczek wykonali zdjęcia, jesienny bukiet, zebrali mnóstwo grzybów oraz świetnie się bawili.

Po zakończeniu rajdu grupy przedstawiły raporty, przygotowały gazetki ścienne. Niektóre prace znacznie wyróżniały się poziomem i dlatego zostały im przyznane dodatkowe punkty.
Trzy najlepsze klasy otrzymują nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy zwycięzcom!

Zwycięzcy

I Rajdu Szkolnego