Samorządowy Lider Edukacji

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że w ramach 12 edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw "Samorządowy Lider Edukacji" nasza szkoła uzyskała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości i ujęta została w rankingu najlepszych szkół prowadzonych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego certyfikowane w Konkursie.
Komisja Ekspertów złożona z naukowców pracujących w wybranych polskich uczelniach dokonała oceny działań samorządów w sferze zarządzania oświatą. Oceniając pracę szkół poddawano analizie nie tylko informacje przekazywane przez organy prowadzące ale również te, które można znaleźć na stronach internetowych.

Otrzymany certyfikat jest dla nas nie tylko powodem do dumy i satysfakcji, jest przede wszystkim zwieńczeniem długofalowych działań, na które złożyła się wspólna praca uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Jednocześnie wyróżnienie to zobowiązuje nas do utrzymywania wysokich standardów, które wyznaczają główne kierunki pracy szkoły.

Uroczysta Gala Finałowa odbyła się 13 kwietnia br. w Sali Teatralnej Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie.