Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

27 stycznia 2023
Bezpieczne ferie

Ferie zimowe tuż, tuż...dlatego naszą szkołę odwiedziła Pani Ewa Drzazga ze Straży Miejskiej w Andrychowie. Uczestnikami tego spotkania byli uczniowie klas pierwszych, ponieważ przed nimi pierwsze ferie zimowe. Tematem pogadanki były zasady bezpieczeństwa

27 stycznia 2023
Bal Karnawałowy

W karnawale, w karnawale....Dzieci bawią się wspaniale,w karnawale każdy chce:tańczyć, śpiewać, bawić się.Pod koniec stycznia klasy 1-3 zorganizowały w swoich salach bale karnawałowe. Oprócz barwnych strojów, przepysznych przekąsek i muzyki nie

26 stycznia 2023
25 stycznia 2023
25 stycznia 2023
#LaboratoriaPrzyszłości

Od camery obscury do kamery cyfrowej

23 stycznia 2023
Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami w dniu 26 stycznia 2023 r.(czwartek).

23 stycznia 2023
Świetlik - doświadczenia

Uwaga! Na stronie konkursu "Świetlik" można pobrać pliki z doświadczeniami dedykowanymi edycji 2023. Pobierz Pozdrawiamy wszystkich, którzy przygotowują się do konkursu. Koordynatorzy szkolni.

21 stycznia 2023
Prezenty dla Babć i Dziadków #LaboratoriaPrzyszłości

Uczniowie kl. 3 a wykonali dla babć i dziadków różnorodne prezenty. Wśród koszyczków z kwiatami i serc z masy solnej znalazły się także choineczki wydrukowane dzięki drukarce 3D. Sprzęt został zakupiony dla szkoły w ramach projektu

21 stycznia 2023
Występy pierwszoklasistów dla przedszkolaków

Uczniowie klas Ia, Ic, Id gościli w naszej szkole młodszych kolegów. Dzieci z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 5 w Andrychowie przybyły, aby obejrzeć jasełka. Przedszkolaki z zapartym tchem oglądały grę aktorską pierwszoklasistów i nagrodziły

21 stycznia 2023
Dzień Babci i Dziadka

W dniach 18 - 19 stycznia naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście, Babcie i Dziadkowie naszych wychowanków. Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich (1a, 1c, 1d, 2b, 3a, 3b, 3c) przygotowali wraz z wychowawczyniami wspaniałe programy artystyczne. W

21 stycznia 2023
Kochanym Babciom i Dziadkom!

W dniu Waszego święta życzymy Wam, wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, dobrego samopoczucia, aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.

20 stycznia 2023
Zajęcia na strzelnicy

W czwartek 19 styczna uczniowie klasy 8c razem z nauczycielami panem Piotrem Trojakiem i Pawłem Burym, uczestniczyli w zajęciach na strzelnicy w Bielsku Białej.

19 stycznia 2023
Garść informacji o zakupionych książkach z NPRCz 2.0 Priorytet 3

Z otrzymanych 15.000 zł na zakup nowości wydawniczych i elementów wyposażenia do biblioteki szkolnej w ramach NPRCz przeznaczyliśmy 9.000 zł na zakup 523 książek, w tym również lektur. W oparciu o rozmowy przeprowadzone z rodzicami uczniów oraz

19 stycznia 2023
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „ O czym śnią książki?”

W konkursie plastycznym uczniowie zdobyli następujące wyniki: I miejsce: Lena Szczepańska , II miejsce: Kacper Kiszczak . Gratulujemy! Wszystkich uczniów zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach plastycznych organizowanych przez bibliotekę

11 stycznia 2023
Podróż kl.5a w 2023 rok!

Wszyscy zapakowali walizki na nowy rok kalendarzowy. Włożyli to, z czym chcieliby podróżować przez 365 dni. W wielu walizkach pojawiła się radość i optymizm, RODZINA i Przyjaciele. Poza tym spakowano miejsca godne zobaczenia, marzenia, plany,

10 stycznia 2023
Kartka dla chorego

Drodzy Wolontariusze!Przed nami kolejna akcja - Kartka dla Chorego.

09 stycznia 2023
Podziękowanie za udział w akcji

Podziękowanie za udział w akcji Zbieraj naklejki na Bystrzaka dla chorego dzieciaka

09 stycznia 2023
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji GÓRA GROSZA dla Zosi!

Jeden grosz nie znaczy wiele, ale góra grosza ma potężna siłę ♥

09 stycznia 2023
Znaczki zbieramy - misje wspieramy

Przypominamy, że jak co roku w naszej szkole trwa akcja ,,Znaczki zbieramy- misja wspieramy”.

09 stycznia 2023
Wymień puste na pełne!

UWAGA! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji WYMIEŃ PUSTE NA PEŁNE! ZBIERAMY PUSTE OPAKOWANIA PO KLEJU AMOS.

05 stycznia 2023
Nakręć się na pomaganie!

W dniach 10-13 stycznia w naszej szkole będzie trwała zbiórka plastikowych zakrętek.

05 stycznia 2023
Projekt "Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II"

Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie przystąpiła do realizacji Projektu pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” – Grant 3. Zadaniem projektu jest zniwelowanie u uczniów

realizacja strony internetowej - weboski