Ustawienia dostępności strony

większy tekst mniejszy tekst kontrast negatyw domyślne zamknij

Aktualności

31 maja 2023
#Laboratoria Przyszłości

Czas na programowanie z robotem PHOTON. Podczas zintegrowanych zajęć edukacji wczesnoszkolnej uczniowie klasy 2c poznali możliwości PHOTONA – zaawansowanego robocika edukacyjnego zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości. To była świetna

30 maja 2023
Poznajemy zawody

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.” – Benjamin Franklin. Początkiem kwietnia klasę 1b odwiedził niecodzienny gość. Była to pani Magdalena, która opowiadała o zawodzie piekarza. Podczas zajęć

30 maja 2023
Turniej Szachowy

W dniu 30.05.2023r. odbył się Szkolny Turniej Szachowy klas młodszych. Reprezentanci klas drugich i trzecich rywalizowali w rozgrywkach szachowych w 8 rundach. Ostatecznie I miejsce zajął Oskar Górny, II miejsce Michał Bury, III miejsce Piotr Bury. Wszyscy

30 maja 2023
Historyczna wycieczka

Historyczna wycieczka. Tak niewątpliwie można nazwać to w czym brali udział w ubiegły piątek uczniowie klasy 3a i 3 c. Po pierwsze dlatego, że to już ostatnia wycieczka na koniec pierwszego etapu edukacyjnego. Po drugie zapewne ostatnia w takim gronie, a po

30 maja 2023
Czytam z klasą lekturki spod chmurki

„Czytam z klasą lekturki spod chmurki" to międzynarodowy projekt edukacyjny, dzięki któremu czytanie staje się świetną zabawą. Uczniowie klasy 1b wzięli udział w IV edycji tego projektu. Wspólnie omawialiśmy takie pozycje książkowe jak „Pilot i ja"

24 maja 2023
Piknik

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa na XIII Rodziny Piknik z Dwójką!

24 maja 2023
Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy Rodziców w dniu 25 maja (czwartek) 2023 r. w godz.16.00-17.00 na indywidualne konsultacje z nauczycielami.

24 maja 2023
Udział w projekcie English Special Days

English Special Days to ogólnopolski projekt edukacyjny mający na celu budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim. Klasa 1b w ciągu 9 miesięcy zrealizowała 10 zajęć poświęconych "nietypowym dniom". Były to np. Tea Pot Day, Apple Day, Teddy Bear

24 maja 2023
Akademia Bezpiecznego Puchatka

W kwietniu 2023 roku klasy 1a, 1b, 1c i 1d zakończyły udział w programie edukacyjnym "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak dbać o bezpieczeństwo: w szkole, w domu, w internecie, ale także w relacjach z rówieśnikami.

24 maja 2023
Spotkanie z dietetykiem

W poniedziałek 22.05.2023 r. uczniowie kl.2d odwiedzili centrum dietetyczne Projekt Zdrowie w Andrychowie. Celem spotkania było poznanie zawodu dietetyka oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe odżywianie się i zdrowy styl życia. Ciekawa prelekcja pani

24 maja 2023
Spotkanie z przedszkolakami

16 maja w klasie 1a gościły dzieci z Przedszkola nr 5 w Andrychowie. Przedszkolaki poznały wyposażenie klasy, a także zawartość tornistra pierwszoklasisty. Dzieci wspólnie uczestniczyły w przygotowanych dla nich zadaniach oraz zabawach ruchowych. Na

24 maja 2023
Szelki- humor w literaturze -kl. IV-VIII

17 maja 2023 r. w Domu Kultury w Sułkowicach-Bolęcinie odbyły się przesłuchania konkursowe XVI Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Szelki – humor w literaturze”. Naszą szkołę w III grupie wiekowej ( czyli uczniów klas IV-VI) reprezentowały trzy

24 maja 2023
#Laboratoria Przyszłości

Uczniowie z klasy 2 b spotkali się z panią pielęgniarką. Na lekcji wykorzystano sprzęt opatrunkowy z apteczki pozyskanej dzięki programowi #Laboratoria Przyszłości. Dzieci pogłębiły swoją wiedzę i udoskonaliły umiejętności udzielania

24 maja 2023
Bajka Pana Kleksa

Witajcie! W naszej bajce Słoń zagra na fujarce,Pinokio nam zaśpiewa, Zatańczą wkoło drzewa.Bajka Pana Kleksa to niesamowite miejsce, pełne zabawy, łamigłówek, eksperymentów oraz sensorycznych zagadek. Do takiego w miejsca w Katowicach, 17 maja udali się

24 maja 2023
Spotkanie z leśnikiem

"Uczymy miłości do przyrody, uczymy spostrzegać jej piękno cieszyć się nim, podziwiać je, a jednocześnie przestrzegajmy dzieci, by tego piękna nie niszczyły." H. Zdzitowiecka Edukacja dzieci, już od najmłodszych lat ich życia, jest podstawą i

24 maja 2023
#Laboratoria Przyszłości

Dzieci z klasy 2d miały możliwość zabawy robotami Photon, które zostały zakupione w ramach projektu #Laboratoria Przyszłości. Roboty Photon motywują do eksperymentowania i zabaw, a dzięki działaniom drugoklasistów, otrzymały nowe funkcje i

24 maja 2023
23 maja 2023
Sukcesy recytatorskie naszych uczniów.

22 maja w ZSS w Rzykach odbył się gminny konkurs recytatorski,, Spotkanie z poezją twórców beskidzkich ", propagujący wiersze lokalnych poetów. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów z klasy 6d oraz dwie uczennice z klasy 3d. Wszyscy zostali

20 maja 2023
Deszcz nagród w konkursie Świetlik - aktualizacja

Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w XIV Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik".

20 maja 2023
DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

19 maja obchodziliśmy Dzień Dobrych Uczynków, święto społecznych, bezinteresownych działań. Pomysłodawcą święta jest Fundacja Ekologiczna Arka. Jej członkowie wpadli na taki pomysł w 2005r i do dziś promują tą inicjatywę w społeczeństwie.

18 maja 2023
SPOTKANIE Z ALPINISTKĄ

W dniu 15.05.2023r. na lekcji wychowawczej w kl. Vd gościem specjalnym była pani Grażynka Kidoń, alpinistka, taterniczka, podróżnik, miłośniczka jazdy na rowerze górskim i szosowym, prezes koła PTTK ,, Chałupa” w Andrychowie

realizacja strony internetowej - weboski